O FIRMIE - ARQiteka Biuro Projektowe,architekt,biuro projektowe,Malbork,Tczew,Sztum,Kwidzyn,Elbląg,adaptacje,inwentaryzacje,projekty,przebudowy

Idź do spisu treści

Menu główne:

O FIRMIE

 Autorska pracownia projektowa ARQiteka założona została na początku 2009 r. Posiadamy szerokie doświadczenie w projektowaniu. Jesteśmy autorami i współautorami wielu budynków mieszkalnych, usługowych, produkcyjnych i użyteczności publicznej.

 Wykonujemy projekty we wszystkich fazach, począwszy od analiz możliwości realizacji inwestycji, poprzez projekty koncepcyjne, architektoniczno-budowlane wraz z niezbędnymi uzgodnieniami, projekty wykonawcze i przetargowe,  na nadzorach autorskich kończąc.  

 Na każdym z etapów projektowania współpracujemy z biurami branżowymi, producentami materiałów budowlanych oraz specjalistami ze wszystkich dziedzin związanych z budownictwem.

 
Do naszych zadań należy koordynacja i kontrola całego procesu inwestycyjnego począwszy od przygotowania dokumentów formalno-prawnych inwestycji poprzez pozwolenie na budowę aż do uzyskania pozwolenia na użytkowanie.

 
Poprzez ścisłą współpracę z klientem staramy się osiągać najlepsze rezultaty.

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego